Bugün 02 Mart 2021, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 


 

Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

TORBA FİLTRELER

Torba Filtreler:

 

Torba Filtre sistemleri filtre gövdesi ve torba filtrelerden oluşmaktadır. Torba filtreler suda bulunan tortu, partikül, pas, çamur, kum, mil ve olması muhtemel diğer tortuları gidermek için kullanılır.

Filtre gövdesi suyu arıtacak ana eleman olan torba filtreye yuvalık görevi yapar. Filtre gövdeleri yüzeyde kir barındırmayacak şekilde ayna polisajlı olarak 304 ve 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. İçeriden dışarıya olan sıvı akışı ile tüm partikül ve kirlilikler torba filtrenin içerisinde kalmaktadır.

Torba filtrede süzüm yapılacak ürünün özelliklerine ve yapısına göre çeşitli filtre materyalleri ile farklı mikronajlar tercih edilebilmektedir.

Firmamız müşterilerine en uygun torba filtre sistemini önerebilmek için öncesinde numune alarak laboratuarında ön simülasyon çalışmaları yapmakta ve ihtiyaca en uygun kapasite ve mikronajda torba filtre sistemi önermektedir.

Teknik Özellikler:

Yüksek Filtrasyon Performansı, daha Homojen ve Sağlam Yapı, Geniş Seçenekli Filtre Materyali 

 

Polipropilen, Polyester materyal ve Termal yapıştırma teknolojisi

Maksimum Çalışma Sıcaklığı     80 °C

Maksimum Diferansiyel Basınç           2,4 bar  20 °C

Maksimum Debi                               350 lt/dk (Boy1)  750 lt/dk (Boy2)

 

 

 

Filtrasyon Derecesi    1µ, 5µ, 10µ, 25µ, 50µ, 100µ, 150µ, 200µ    

                    

 

***İstek üzerine belli sipariş miktarlarında olmak kaydıyla farklı boyutlarda ve özelliklerde Torba Filtre tedarik edilebilmektedir.